full
border
http://daflex.cz/wp-content/themes/anya-installable/
http://daflex.cz/
#ff0062
style1

Co je DAFLEX SYSTEM?

O DAFLEX SYSTEM

DAFLEX SYSTEM je originální metoda určená ke komplexnímu cvičení pohybového aparátu. Vychází z principu koordinace pohybů v odlehčení určitých částí těla, které se každodenně v životě přetěžují. Pohyb je možné vést v malém, ale i velkém limitovaném rozsahu, udržující vzpřímení. Cvičení nepoškozuje pohybový aparát včetně svalových vláken. Dá se použít kdykoli během dne v práci na krátké vzpružení i cvičení. Metoda je vedena dle zásad školy zad a zdravotního cvičení.

O DAFLEX

DAFLEX je tažný popruh s omezenou délkovou elasticitou. Obsahuje tři průchody na zachycení končetin a fixačního válce. Je zakončený fixačními uzly a smyčkami. Je přizpůsoben na výšku a váhu cvičence. Součástí popruhu je měkký fixační váleček určený pro vkládání mezi kotníky i na cvičení jemné motoriky.

SPOLEČNĚ

DAFLEX SYSTEM a DAFLEX patří k sobě. Jedno bez druhého nefunguje. DAFLEX se používá podle cíleného návodu ke konkrétnímu zaměření a požadavku. Cvičení s pomůckou bylo vyvinuto pro potřeby fyzioterapeutů, trenérů, cvičitelů, ale i širokou veřejnost pro domácí využití v oblasti zdravotního cvičení. Tato kombinace je vhodná pro jednotlivce, skupiny i sportovní trenéry. Vrcholové i rekreační sportovce. Handicapované s vývojovými vadami, s částečně i trvale poúrazovým omezením. Pro všechny věkové skupiny, do 18 let doporučujeme cvičit pod odborným vedením.

DAFLEX a cvičení s ním má preventivní i terapeutický charakter a každému zájemci lze připravit využití, cvičební plán a pohybový režim na míru.

Jednoduchost

DAFLEX SYSTEM zvládneš i ty

Není důležité, jestli jsi mladý, starý, začátečník nebo profík. Při  cvičení s pomůckou DAFLEX je jen na tobě, jaké cviky si vybereš.

Lehkost

Cvičte bez složitostí

Pro cvičení DAFLEX SYSTEM nepotřebujete tělocvičnu, ani složité cvičební pomůcky. Stačí DAFLEX a chuť k pohybu.

Variabilnost

Variace všemožných cviků

DAFLEX Sekce dělí cvičení s pomůckou DAFLEX do několika odvětví, dle vašeho zaměření. Vyberte si sekci, která vám padne nejlépe.

Neomezenost

Eliminace strachu ze cvičení

Cvičení s DAFLEX pomáhá zvládat složité i bolestivé pozice bez přímé asistence terapeuta. Zvýší se váš kloubní rozsah a sníží se bolest.

Praktičnost

Zlepšení motoriky

DAFLEX pracuje s vahou a schopnostmi každého individuálně. Nenamáhá a pomáhá zlepšovat motoriku a svalové využití.

Použitelnost

S úchopem nebo bez

S pomůckou můžete cvičit kdekoliv a to jak s úchopovou silou, tak bez úchopové síly. Při některých cvicích lze DAFLEX uvázat i na pevnou oporu – hrazdu, žebřiny…

Prozíravost

Odhalíme tvoje slabiny

Pomůcka je vytvořena tak, že v případě správného cvičení napomáhá ke správnému držení těla a odhalí tvé slabiny díky jednoduché diagnostice s pomůckou DAFLEX.

Bezpečnost

Zlepšuje pohybový aparát

Cvičení zlepšuje pohybový aparát a pomáhá dosáhnout komplexního cvičení bez přetěžování svalů a kloubů.

1173_ok-kopie

Dagmar Drastíková

Hlavní vývojář a tvůrce


Dagmar Drastíková je tvůrcem cvičební zdravotní a rehabilitační pomůcky DAFLEX a metody DAFLEX SYSTEM.
Začátek celého příběhu o Daflexu začal snem o vytvoření něčeho užitečného, co udělá lidem radost a pomůže jim zlepšit jejich kondici.

Po několika fázích teoretického a praktického vzdělávání vznikl základ pro Daflex, pro pomůcku vhodnou na domácí cvičení. Základ pro něco, co mělo být nenáročné a hlavně flexibilní jak pro zdravého, tak i handicapovaného člověka.
Dnes se Dagmar plně zabývá pohybem a věnuje se antistresovým programům ve svém působišti v Beskydech.drastikova@daflex.cz

Reakce našich zákazníků

Máte nějaké nejasnosti? Kontaktujte nás.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

paged
Načítávam příspěveky...
link_magnifier
#ff0062
on
fadeInDown
loading
#ff0062
off