21
Če

Dobrý den! Vítáme Vás na nově spuštěných stránkách společnosti DAFLEX SYSTEM. Věříme, že na stránkách naleznete novinky, zkušenosti, motivaci a celkově zajímavé informace ze světa DAFLEX. Na našich stránkách můžete naleznout informace co to vlastně ten DAFLEX SYSTEM je.

Abychom byli konkrétní základní informace naleznete v záložce CO JE DAFLEX SYSTEM? V této webové sekci Vám DAFLEX SYSTEM zkráceně představíme a pomocí funkčních tlačítek zjistíte, jaké výhody cvičení s pomůckou DAFLEX nabízí. Níže na stránce jsou uvedeny i základní informace o našem týmu.

DAFLEX SEKCE obsahuje informace o konkrétních sekcích cvičení, které s DAFLEX můžete cvičit. Sekce s názvem DAFLEX SYSTEM Kondiční cvičení je zaměřená pro zájmový sport, zatímco DAFLEX SYSTEM Výkonnostní trénink je sekce vytvořená pro profesionální sportovce. Myslíme na všechny a proto tu je DAFLEX SYSTEM Zdravotní cvičení, které je primárně zaměřené na ty, kteří mají zdravotní problémy.

Služby jsou tu od toho, aby Vám představili jaké služby Vám společnost DAFLEX SYSTEM může nabídnout. Prozatím jsou tu zmíněné kurzy pro zájemce v oblasti cvičitelů z výše zmíněných sekcí. Do budoucna, ale můžete očekávat příval nových služeb.

Produkty zobrazují obsah balení, které získáte při zakoupení cvičební pomůcky DAFLEX. Vše se vším souvisí a proto koupí cvičební pomůcky toho získáte mnohem víc. Kdyby Vás přece jen DAFLEX nezaujal, věříme, že si časem z naší připravované produktové řady vyberete i Vy.

Blog pravděpodobně víte, co od této webové sekce očekávat, jelikož jste se dostali k tomuto článku. Náš blog bude obsahovat novinky, články, videa a fotografie z akcí a další informace, se kterými se s Vámi budeme chtít podělit.
Pod každým příspěvkem naleznete diskuzi, do které budete moci přispět svým názorem a to bez registrace.

To je pro představení základního obsahu našich webových stránek. Jakékoliv otázky nebo připomínky prosím směřujte na email info@daflex.cz

Za tým DAFLEX
Jakub Holešovský

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen + 17 =